![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-İlkokulu’ndan-Başarı-Geçidi-2.jpg)
TED Ege Koleji İlkokulu’ndan Başarı Geçidi
30 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/LGS.jpg)
LGS Sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz…
31 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Ortaokulundan-Başarı-Geçidi-1-1200x480.jpg)
TED Ege Koleji Ortaokulu Ödül Törenin de öğrencilerimizin yıl içinde göstermiş oldukları başarılarından dolayı kazanmış oldukları kupa, başarı ve katılım belgeleri verildi. Öğrencilerimiz 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında çeşitli sınavlarda ve turnuvalarda kazandıkları 42 Akademik, 131 Kültür – Sanat, 129 Spor başarısı ve 6 Takım birinciliği, 3 Takım ikinciliği, 2 Takım üçüncülüğü olmak üzere toplamda 313 başarı ile okulumuzu gururlandırdılar.