![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/7.-Sınıf-JMUN-0.jpeg)
7. Sınıf Öğrencilerimiz JMUN İçin Antalyada
30 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Ortaokulundan-Başarı-Geçidi-1.jpg)
TED Ege Koleji Ortaokulu’ndan Başarı Geçidi
31 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-İlkokulu’ndan-Başarı-Geçidi-2-1200x480.jpg)
TED Ege Koleji İlkokulu Ödül Törenin de öğrencilerimizin yıl içinde göstermiş oldukları başarılarından dolayı kazanmış oldukları kupa, başarı ve katılım belgeleri verildi. Öğrencilerimiz 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında çeşitli sınavlarda ve turnuvalarda kazandıkları 16 Akademik, 2 Kültür – Sanat, 82 Spor başarısı ve 1 Takım birinciliği, 1 Takım ikinciliği, 2 Takım üçüncülüğü olmak üzere toplamda 104 başarı ile okulumuzu gururlandırdılar.