Akademik Kadro

  1. Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Ege Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

 

AD SOYAD BRANŞ
Ahmet ŞABA Kurucu Temsilcisi / Ortaokul-Lise Müdürü
Gökhan GÜNGÖR İlkokul Müdürü
Pınar DEMİR İlkokul Müdür Yardımcısı
Serdar BAŞARIR Ortaokul Müdür Yardımcısı
Ö. Murat ASLAN Lise Müdür Yardımcısı
A. Sema TEMREN PDR Koordinatörü
Gözde ÖZVEREN PDR Uzmanı
Gülten BÖLÜK PDR Uzmanı
Gülşen EREN PDR Uzmanı
Adile DESTİCİ Okul Öncesi Bölüm Başkanı
Canan İYİTELLİKARA Okul Öncesi Öğretmeni
Özlem YILDIZ Okul Öncesi Öğretmeni
Ezgi KARABACAK Okul Öncesi Öğretmeni
Nesrin AKTEKİN Okul Öncesi Öğretmeni
Meltem MEMİŞ Sınıf Öğretmeni
Fadime ESEN Sınıf Öğretmeni
Yıldız ARSLAN Sınıf Öğretmeni
Fatma KAYHAN Sınıf Öğretmeni
Serap MERCAN Sınıf Öğretmeni
Nesrin ÇIKMAZ Sınıf Öğretmeni
Ayşegül BENLİ Sınıf Öğretmeni
Emine ÖZTÜRK Sınıf Öğretmeni
Belma KOÇ Sınıf Öğretmeni
Esma ÖZCAN Sınıf Öğretmeni
Tuğba ERKMEN Sınıf Öğretmeni
Sultan KILIÇARSLAN Sınıf Öğretmeni
Sema AKYOL Türkçe Öğretmeni / Ortaokul – Lise Türkçe Bölüm Başkanı
Mukadder AKAR Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Burcu GENÇOĞLU Türkçe Öğretmeni
Özge ÖZDEMİR Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Gülşah KADI Türkçe Öğretmeni
Seçil BİÇER Türkçe Öğretmeni
Duygu ÜLKER Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Göksel GÜRBÜZ Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Çağlar YIKILMAZ Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Volkan GÜNGÖR Matematik Öğretmeni / Matematik Bölüm Başkanı
Bilgehan GİRAY Matematik Öğretmeni
Murat ÖZGEÇEN Matematik Öğretmeni
Gökhan GÖKŞİN Matematik Öğretmeni
Mustafa AKKAYA Matematik Öğretmeni
Emel EKSEN Matematik Öğretmeni
Nihal İNAL Matematik Öğretmeni
Beyza YILDIZ Matematik Öğretmeni
Doğan EREN Matematik Öğretmeni
Nilgün ÖZGÜN Matematik Öğretmeni
H. Merve ULUPINAR Fizik Öğretmeni
Şenol ÇELİKTAŞ Fizik Öğretmeni
Atakan GÜLER Fizik Öğretmeni
Emel ÖZCAN Kimya Öğretmeni
Serap SARAÇOĞLU Kimya Öğretmeni
Zeliha GÜLER Kimya Öğretmeni
Burcu KARACA KILIÇ Biyoloji Öğretmeni
Zuhal ÇOLPA Biyoloji Öğretmeni
Mehmet YILMAZ Biyoloji Öğretmeni
Gülşen GÜNGÖR Fen Bilgisi Öğretmeni / Fen Bilimleri Bölüm Başkanı
Gülfem AYDEMİR Fen Bilgisi Öğretmeni
Gamze URAL Fen Bilgisi Öğretmeni
İclal AKMAN Fen Bilgisi Öğretmeni
Zeynep CANDAŞ Fen Bilgisi Öğretmeni
Selin KARASU Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı
Ömer ULUPINAR Tarih Öğretmeni / Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı
Nilüfer MUMCU Tarih Öğretmeni
İlker MEMİŞ Coğrafya Öğretmeni
Ahmet KUTLULAR Coğrafya Öğretmeni
Hava YAŞAR Sosyal Bilgiler Öğretmeni / Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı
Naciye SERBEST Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Cenk SARAÇ Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Şafak ERTAŞ İngilizce Öğretmeni / Yabancı Diller Koordinatörü / Lise İngilizce Bölüm Başkanı / İngilizce Öğretmen Eğitimcisi
Z. Jülide AĞAN İngilizce Öğretmeni / Ortaokul İngilizce Bölüm Başkanı / İngilizce Öğretmen Eğitimcisi
Kezban ALBAYRAK İngilizce Öğretmeni/ İlkokul İngilizce Bölüm Başkanı / İngilizce Öğretmen Eğitimcisi
Nahide Nur DUMLU İngilizce Öğretmeni
Zeynep ŞEKER İngilizce Öğretmeni
Cihan POLATKAN İngilizce Öğretmeni
Nur AK İngilizce Öğretmeni
Pınar MUMCUOĞLU İngilizce Öğretmeni
Nurcihan DURMUŞ İngilizce Öğretmeni
Müge ALTINÇINAR İngilizce Öğretmeni
Lotte MELER İngilizce Öğretmeni
Gaye YAVUZ İngilizce Öğretmeni
Aylin OFLAZ İngilizce Öğretmeni
Başak Ece ŞAYLAN İngilizce Öğretmeni
Merve KESTANECİ İngilizce Öğretmeni
Gizem MUNİS İngilizce Öğretmeni
Sinem DUMAN İngilizce Öğretmeni
Yeliz ÇÖREKÇİOĞLU İngilizce Öğretmeni
Ayşenur YURDAŞAN Görsel Sanatlar Öğretmeni / Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı
Gözde KURT Görsel Sanatlar Öğretmeni
Erman BARAN Müzik Öğretmeni / Müzik Bölüm Başkanı
Setenay KARADAN Müzik Öğretmeni
Gizem AKTAN Müzik Öğretmeni
Meltem ÜLEN Müzik Öğretmeni
ELif YURTDAŞ Müzik Öğretmeni
Ozan AKGÜN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni/ Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı
Sakine ERTAŞ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni / SKS Koordinatörü
Sevil GÖKŞİN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
Ayşe Tuğba BÜR Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
Ali İhsan TAŞTAN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
Oğuz YILMAZ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
Ufuk EROL Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Ferda GÜNDAY Seramik Öğretmeni
İlker GİDER Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Ahmet ORUÇ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Melih KURU Almanca Öğretmeni
Canan SEMERCİ Felsefe Öğretmeni

Ansolon