![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/TED-OKUL-MUDURLERI-TOPLANTISI-2021-1.jpg)
20. TED Okulları Müdürler Toplantısı TED Ankara Koleji Ev Sahipliğinde başladı
4 Aralık 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Erasmus-projemiz-‘Playing-with-Maths-Kapsaminda-6.-Sinif-Ogrencilerimiz-‘Portekiz-Haftasi-Duzenlendi-1.jpg)
Erasmus projemiz ‘’Playing with Maths’’ Kapsamında 6. Sınıf Öğrencilerimiz ‘’Portekiz Haftası’’ Düzenlendi
10 Aralık 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Okul-Mudurumuz-Ahmet-SABA-20.-TED-Okullari-Mudurler-Toplantisi-Kopya-737x480.jpg)
Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi tarafından düzenlenen 20. Okul Müdürleri toplantısı 04 – 05 Aralık tarihlerinde TED Ankara Koleji ev sahipliğinde, 40 TED Okulunun Müdürleri ve Genel merkez yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.
Okul Müdürü ve Kurucu Temsilcimiz Ahmet ŞABA ; Ege bölgesinde TED okullarında gerçekleştirilen eğitim ve programlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.