![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Okul-Mudurumuz-Ahmet-SABA-20.-TED-Okullari-Mudurler-Toplantisi-Kopya.jpg)
Okul Müdürümüz Ahmet ŞABA 20. TED Okulları Müdürler Toplantısında Bölgede Gerçekleştirilen Çalışmalar Hakkında Bilgilendirmede Bulundu
7 Aralık 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/8.Sinif-Velilerimiz-Icin-PDR-Birimiyle-Anne-Baba-Cay-Saati-Gerceklesti-1.jpeg)
8.Sınıf Velilerimiz İçin PDR Birimiyle Anne Baba Çay Saati Gerçekleşti
10 Aralık 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Erasmus-projemiz-‘Playing-with-Maths-Kapsaminda-6.-Sinif-Ogrencilerimiz-‘Portekiz-Haftasi-Duzenlendi-1-768x480.jpg)
22-26 Kasım tarihlerinde uluslararası Erasmus projemiz ‘’Playing with Maths’’ kapsamında 6. Sınıf öğrencilerimiz ile okulumuzda ‘’Portekiz Haftası’’ düzenlenmiştir. Etkinliğimizde öğrencilerimiz Portekiz hakkında coğrafi ve kültürel bilgi alışverişinde bulunmuşlardır.