![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/1.-SINIFLAR-DOĞA-EĞİTİM-MERKEZİNDE-1.jpeg)
1. SINIFLAR DOĞA EĞİTİM MERKEZİNDE
22 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/İLKOKUL-ÖĞRENCİLERİMİZ-DÜNYA-OBEZİTE-FARKINDALIK-GÜNÜ-ETKİNLİĞİNDE-1.jpeg)
İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ DÜNYA OBEZİTE FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİNDE
22 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/1.-sınıflar-veterinerlik-fakültesi-gezi-1-900x480.jpeg)
21 Mayıs Salı günü 1. sınıf öğrencileri Hayat bilgisi Doğada Hayat teması kapsamında, canlıları incelemek ve gözlemek amacıyla ADÜ Veterinerlik Fakültesine gezi düzenlediler. Öğrencilerimiz gezi sırasında birçok canlı türünün beslenmesi ve yaşam koşulları ile ilgili bilgi sahibi oldular.