![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Kolejinde-15.-Lise-Meslek-Tanıtım-Söyleşisi-Prof.-Dr.-Entamolog-Tuğrul-GİRAY-2.jpg)
TED Ege Kolejinde 15. Lise Meslek Tanıtım Söyleşisi
31 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Özel-Anadolu-Lisesinden-Başarı-Geçidi.jpg)
TED Ege Koleji Özel Anadolu Lisesi’nden Başarı Geçidi
1 Haziran 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Orkestrası-ve-Polifonik-Korolar-Konseri-4-1200x480.jpg)
TED Ege Koleji Orkestramız; Keman, Yan Flüt, Davul, piyano, saksafon, klarnet, bağlama, gitar, elektro gitar, bas gitar ve trompet enstrümanlarından oluşmaktadır.Orkestramız müzikten keyif alan , müziği paylaşmak isteyen 55 yetenekli öğrencimizden kurulmuştur. Farklı tonlarda sesleri bir araya getirerek, kulağın hoş duyacağı şekilde sesleri dizme sanatı olan çok seslilik orkestramızın temel ilkesidir.