![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Öğretmenler-Günü-Nedeniyle-İlçemizde-Görev-Yapan-Öğretmenler-İçin-Kahvaltı-Düzenlendi-20.jpg)
Öğretmenler Günü Nedeniyle İlçemizde Görev Yapan Öğretmenler İçin Kahvaltı Düzenlendi
20 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/iyilikhareketi.jpg)
Ayşe Arman’ın kendi el emeği ile tasarladığı ve sosyal sorumluluk adına insanlara ulaşan iyilik kolyeleri, bu kez Türk Eğitim Derneği burslu öğrencilerine ulaşıyor
21 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/TED-OKULLARI-ALMANCA-ÖĞRETMENLERİ-EĞİTİMİ-3-1024x480.jpg)
TED OKULLARI ALMANCA ÖĞRETMENLERİ EĞİTİMİ Okulumuzun Almanca Öğretmeni Melih KURU 20-21 Kasım 2019 tarihlerinde TED Ankara Koleji’nde gerçekleşen eğitime katıldı.