![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/ted-ege-koleji-bandosu-kuşadasında-1-Kopya.jpeg)
TED EGE KOLEJİ NEFESLİ BANDOSU KUŞADASI’NDA
7 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Küçük-Kız-Tenis-Takımımız-Aydın-il-2.si-oldu-1.jpg)
TED Ege Koleji Küçük Kız Tenis Takımımız Aydın il 2.si oldu
7 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/7.-Sansev-İstanbul-Uluslararası-Çok-Sesli-Koro-festivali-4-1200x480.jpeg)
2 – 5 Mayıs tarihlerinde düzenlenen, 7. Sansev İstanbul Uluslararası Çok Sesli Koro Festivaline okulumuz TED EGE KOLEJİ POLİFONİK ÇOCUK KOROSU katılmıştır.
3 ülke, 25 il ve 116 korodan oluşan festivalde;
-Düş,
-Kız çocuğu,
-Neve,
-Dans et,
-Sevgi herşeydir ve
-Çayır çimen geze geze
Parçalarını seslendiren koromuz, dinleyicilerden büyük beğeni aldı. Festival sonunda en iyi repertuvar olarak “Program zenginliği ve çeşitlilik” ödülü alan tüm koro öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.