![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/Minik-TEDliler-1.Sınıfa-Merhaba-ve-Yıl-sonu-Etkinliğini-coşkuyla-kutladı-10.jpg)
Minik TED’liler 1.Sınıfa Merhaba ve Yıl sonu Etkinliğini coşkuyla kutladı
26 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/9.-Sınıf-Öğrencilerimiz-laboratuvarda-biyoplastik-üretimini-gerçekleştirdi-1.jpeg)
9. Sınıf Öğrencilerimiz Laboratuvarda Biyoplastik Üretimini Gerçekleştirdi
29 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/10.-sınıf-öğrencilerimizin-konya-kapadokya-gezisi-1-1200x480.jpeg)
Okulumuzun Kapadokya bölgesi gezisi ile Hitit, Pers, Roma, Bizans Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait birçok kültür ve sanat unsurları incelenmiş, Mevlana Müzesi, Kelebekler Tabiat Parkı, Çanak – Çömlek Yapımı ve büyülü coğrafyasına ait farklı doğal oluşumları ile öğrencilerimize ayrı dünyaları bir arada yaşatan keyifli bir gezi olmuştur.