![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/SKS-YILSONU-SENLIGI-1.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı TED Ege Koleji SKS Yılsonu Şenliğimiz Büyük Bir Coşkuyla Sergilendi
14 Haziran 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/Muzik-Dinletisi-Etkinligimiz-Velilerimizin-Yogun-Katilimi-Ile-Gerceklesti-1.jpg)
Müzik Dinletisi Etkinliğimiz Velilerimizin Yoğun Katılımı İle Gerçekleşti
15 Haziran 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/TED-Ege-Koleji-Oda-Orkestrasi-ve-Nefesli-Bandomuz-Tum-Dinleyenleri-Buyuledi-1-1200x480.jpg)
13 Haziran Pazartesi akşamı, gerçekleşen konser de açılış ve kapanışta nefesli bando takımımız; TED Ege Koleji Marşı, İzmir Marşı ve 10.yıl Marşı ile bizlere coşkulu bir sürpriz yaptı. Devamında orkestramız; Martini Dry, Tek başına,Uzun İnce Bir Yoldayım, Kim Ne Derse Desin, Misirlou, İf A Were A Rich Man, Smooth Criminal ve The Finally Countdown eserleri ile seyircilere müzik şöleni yaşattı. Çalışmalarında çok değerli müzik eğitimcilerinin eserlerini icra eden orkestramız ve bandomuzun ana teması; bireyi merkeze alan, başarılı, mutlu, çağdaş, özgür düşünen ve kendisini müzik yoluyla ifade eden nesiller yetiştirmektir. Öğrencilerimizi sergiledikleri güzel performanstan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.