![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/07/0001-Kopya.jpg)
2021 LGS’de Öğrencilerimizin %40’ı Fen Liseleri Puanını Aldılar
24 Ağustos 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/TED-Ege-Koleji-Ilkokul-ve-Ortaokul-Kademesi-Sinav-Komisyonlari-8.-Calistayinda.jpg)
TED Ege Koleji, İlkokul ve Ortaokul Kademesi Sınav Komisyonları 8. Çalıştayı’nda
28 Ağustos 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/TED-Ege-Koleji-Lise-Akademisi-Sinav-Komisyonlari-5.-Calistayinda-1200x480.jpg)
2021-2022 öğretim yılı içinde tüm TED liselerinde uygulanacak izleme sınavlarının hazırlanması için oluşturulan “TED Okulları Lise Kademesi Sınav Komisyonları 5. Çalıştayı” 19-21 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirildi. Çalıştayda okulumuz öğretmenlerinden Bilgehan GİRAY, Ömer ULUPINAR, Serap SARAÇOĞLU, Zühal ÇOLHA kendi branşlarında çalışmalarını gerçekleştirdiler.