![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Küçük-Kız-Tenis-Takımımız-Aydın-il-2.si-oldu-1.jpg)
TED Ege Koleji Küçük Kız Tenis Takımımız Aydın il 2.si oldu
7 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/23-nisan-bando-kuşadası-1.jpg)
TED EGE KOLEJİ NEFESLİ BANDOSU KUŞADASI’NDA
8 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/incirliova-geleneksel-çocuk-oyunları-şenliği-1-1200x480.jpeg)
25-26 Nisan tarihlerinde İncirliova’da düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğine 1. Sınıflardan 6 ve 2. Sınıflardan 6 olmak üzere toplam 12 öğrencimiz katılmıştır. Şenliğe katılan 2. Sınıf Öğrencilerimiz Bowling Oyununda 3. olarak madalya almaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, Başarılarının devamını dileriz.