![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Minik-A-Satranc-Takimi-Aydin-Il-3.su-olmustur-2.jpg)
TED Ege Koleji Minik A Satranç Takımı Aydın İl 3.sü Olmuştur
27 Şubat 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/TED-Ege-Koleji-Okul-Aile-Birliginden-10.000-Genc-Mesale-Daha-Aydinlik-Turkiye-Burs-Fonuna-Buyuk-Katki_page-0001.jpg)
TED Ege Koleji Okul Aile Birliğinden 10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye Tam Eğitim Burs Fonu’na Büyük Katkı
2 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Gencler-Satranc-Takimi-Aydin-Il-4.su-Olmustur-1200x480.jpg)
22_25 Şubat tarihlerinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan Aydın Okul Sporları Satranç Turnuvası tamamlanmıştır. Yüksek katılımın olduğu turnuvada maçlar 6 tur üzerinden 45’+ 30″ zaman temposu ile yapılmıştır. Turnuva final sıralamasında; TED Ege Koleji Genç Satranç Takımımız Aydın il 4.sü olmuştur. Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimizi kutlarız.