![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/tenis-takımımız-zirveyi-kimseye-birakmadı-Kopya.jpeg)
Genç Kız Tenis Takımımız Zirveyi Yine Kimseye Bırakmadı
16 Ocak 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/mesleki-gölge-klinik-psikolog-Elvan-Demirbağ-1-Kopya.jpeg)
Klinik Psikologluk Mesleki Gölge Ziyaretimiz
18 Ocak 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/genç-erkekler-tenis-Kopya-600x480.jpg)
16-17 Ocak tarihleri arasında Aydın Tenis Kulübünde düzenlenen Okullar arası Genç Erkekler Tenis İl Birinciliği Müsabakalarında TED Ege Koleji Özel Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan Genç Erkekler Tenis Takımımız Aydın şampiyonu oldu. 3 yıldır zirveyi kimseye bırakmayan Tenis Takımımız mart ayında İzmir’de yapılacak Bölge grup müsabakalarında okulumuzu ve ilimizi temsil edeceklerdir. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz ve onlarla gurur duyuyoruz.