![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/17.-Yarimada-Spor-Oyunlarinda-Satranc-Dalinda-Kizlar-Kategorisinde-Ogrencimiz-Nihalzade-Turkel-Sampiyon-Olmustur-e1715694421431-150x150.jpg)
17. Yarımada Spor Oyunları’nda Satranç Dalında Kızlar Kategorisinde Öğrencimiz Nihalzade Türkel Şampiyon Olmuştur…
14 Mayıs 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/RENCIM1-150x150.jpg)
Öğrencimiz Arya AYDIN LİONS Kulübün Düzenlediği Resim Yarışmasında 300 Eser Arasından Mansiyon Ödülü Almaya Hak Kazanmıştır…
14 Mayıs 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/Soke-19-Mayis-Ataturku-Anma-Genclik-Ve-Spor-Bayrami-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Guven-OZ-2.-Olmustur-e1715693645821-1018x480.jpg)
Söke Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Söke Satranç İlçe Temsilciliğinin düzenlediği turnuva, 11-12 MAYIS 2024 günlerinde 4 farklı kategoride 6 tur olarak düzenlendi. Okulumuz sporcusu Güven Öz, 18 yaş altı kategorisinde 2.olarak madalya kazandı. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/Soke-19-Mayis-Ataturku-Anma-Genclik-Ve-Spor-Bayrami-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Guven-OZ-2.-Olmustur-e1715693645821.jpg)