![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/TED-Ege-Kolejinde-23-Nisan-Coskusu.png)
TED Ege Koleji’nde 23 Nisan Coşkusu
23 Nisan 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Our-7th-grade-students-try-to-increase-the-awareness-of-environmental-problems-and-solutions-and-global-warming..jpg)
7.Sınıf Öğrencilerimiz Çevremizi Korumanın Önemini Sosyal Medya Aracılığıyla Hatırlatmak İstiyor
29 Nisan 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Resfebw-1-827x480.png)
TED Gaziantep Koleji tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen, tüm TED okulları arasında gerçekleştirilen “Resfebe ile Okula Dönüş Özlemini Yansıtan Slogan Oluşturma” yarışmasında, okulumuz 6/D sınıfı öğrencilerimizden Beren Duygu Yılmaz 1. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılanın devamını dileriz.