![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Küçük-Erkek-Tenis-Takımımız-Aydın-İl-4.sü-Oldu-1.jpg)
TED Ege Koleji Küçük Erkek Tenis Takımımız Aydın İl 4.sü Oldu
9 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/1.-Çocuk-ve-Gençlik-Sanat-Bienali-1.jpeg)
TED Ege Koleji Özel Anadolu Lisesi 1. Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’nde
10 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/Rehberlik-Zümremiz-Aydın-RAM-ve-ADÜ-PDR-Bölümünün-Düzenlediği-Seminere-Katıldı-1200x480.jpg)
8 Mayıs’da Rehberlik Zümresi olarak, Aydın RAM ve ADÜ PDR Bölümünün düzenlediği seminere katılarak; Değerli hocamız Prof. Dr. Figen ÇOK ile birlikte olmanın ve “Fırsatlar Dönemi Olarak Ergenlik” konusunu kendilerinden dinlemenin mutluluğunu yaşadık. @figencok