![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/Marmaris-23-Nisan-Ulusal-Egemenlik-ve-Cocuk-Bayrami-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Poyraz-Ballioglu-2.-Olmustur-150x150.jpg)
Marmaris 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası’nda Öğrencimiz Poyraz Ballıoğlu 2. Olmuştur
16 Nisan 2024![TED Ege Koleji'nde 23 Nisan Haftasında Şenlik Var!](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/son-2024-23-NISAN-HAFTAS-150x150.png)
TED Ege Koleji’nde 23 Nisan Haftasında Şenlik Var!
20 Nisan 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/Okullar-Arasi-Okculuk-Musabakalarinda-Kucuk-Kizlar-Kategorisinde-Ogrencimiz-Eda-Altinoz-IL-SAMPIYONU-Olmustur-717x480.jpg)
18 Nisan 2024 tarihinde Didim’de Düzenlenen okullar arası Okçuluk müsabakalarında Küçük kızlar kategorisinde 6. Sınıf öğrencimiz Eda Altınöz İl Birincisi olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.