![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/16.-TED-Okullari-Vakif-Baskanlari-Toplantisi-Edirnede-basladi-1.jpg)
16. TED Okulları Vakıf Başkanları Toplantısı Edirne’de Başladı
13 Kasım 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/24-Kasim-Ogretmenler-Kutlu-Olsun.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Kutlu Olsun!
24 Kasım 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Okul-Sporlari-Basketbol-Musabakalarinda-Lise-Genc-A-Erkek-Basketbol-Takimimiza-Basarilarinin-Devamini-Dileriz-1-595x480.jpg)
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Okul Sporları Müsabakalarında Okulumuz Lise Genç (A) Erkek Basketbol takımımız Büyük Uğur Lisesi’ni 31 – 58, ikinci maçlarında da Aydın Yüksek Teknoloji Lisesi’ni 26 – 74 skorla kazanarak galibiyetlerine devam etmektedir.
Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutlar, kalan maçlarında başarılarının devamını dileriz.