![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/2fd07c88-1711-4bf2-8dd1-682c548c9ef0-1.jpg)
Öğrencimiz Çocuk Gözüyle Öğretmen Konulu Resim Yarışmasında 2. Olmuştur
27 Kasım 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/Sema-Temren.jpeg)
PDR Koordinatörümüz TAP ve UNFPA’nın Düzenlediği Pandemi Günlerinde Ergenlik Konulu “2020 Kasım Buluşmaları”nda Konuşmacı Olarak Yer Almıştır
27 Kasım 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/zeki-bugrahan-savas-675x480.jpeg)
24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ortaokullar arası “Çocuk Gözüyle Öğretmen” konulu kompozisyon yarışmasında 7/C sınıfından Zeki Buğrahan Savaş İncirliova ilçe birincisi olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.