![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/Aydin-Il-Jandarma-Komutanligi-Siber-Suclarla-Mucadele-Sube-Mudurlugu-Ekipleri-Tarafindan-Okulumuzda-Siber-Zorbalik-Farkindalik-Egitimi-Verildi-5.jpg)
Aydın İl Jandarma Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Tarafından, Okulumuzda “Siber Zorbalık, Farkındalık Eğitimi” Verildi
29 Kasım 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/Diyabet-Semineri-1.jpeg)
Diyabetin Risklerinden Ve Korunma Yollarından Konuştuk
3 Aralık 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/Ogrencilerimizden-29-Ekim-Cumhuriyet-Bayrami-konulu-Resim-Siir-ve-Kompozisyon-Yarismasinda-Basari-866x480.jpeg)
Aydın Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu “Resim ,Şiir ve Kompozisyon Yarışmasında ” şiir alanında okulumuz öğrencilerinden Beren Başarır, Nadir Urhan, Sümeyra Neva Şahin, Nilüfer Şahintaş, Pelin Saraçoğlu başarı göstermiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.