![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Orkestrası-ve-Polifonik-Korolar-Konseri-22.jpg)
TED Ege Koleji Orkestrası ve Polifonik Korolar Konseri Dinleyicilerden Büyük Beğeni Aldı
23 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/minik-erkekler-basketbol-takımı-il2..jpg)
Minik Erkekler Basketbol takımımız Aydın İl 2.
25 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/anasınıfı-dışarıda-etkinliği-1-1200x480.jpg)
Minik TEDliler ‘oyun her zaman her yerde ve herkese’ sloganıyla 23 Mayıs’ta Okul bahçesinde #okuldısarıdagunuetkinligi için ‘ Yağ satarım bal satarım’ oyununu oynadılar. Oynarken öğretmenleri ve arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirdiler.