![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Genel-Baskanimiz-Selcuk-Pehlivanoglu-Eko-Iklim-Zirvesinde....jpeg)
Genel Başkanımız Selçuk Pehlivanoğlu, Eko İklim Zirvesi’nde…
28 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Minik-Sefler-Is-Basinda...-hediye-1.jpg)
Minik Şefler İş Başında…
31 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Minik-TEDliler-O-Sesini-Tanima-ve-Hissettirme-Calistirmasi-Gerceklestirdi-1-1200x480.jpg)
5 yaş öğrencilerimiz ile okuma yazmaya hazırlık çalışmaları kapsamında “O” sesini tanıma ve hissettirme çalışmaları yaptık. Öğrendiğimiz sesle ilgili videomuzu izledikten sonra o sesle başlayan nesnelerin resimlerini boyadık. Oyun hamurundan “O” sesini yaparak etkinliğimizi keyifle tamamladık.✏️📚