![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/Deprem-Tatbikatı-1-Kopya.jpg)
TED Ege Koleji Deprem ve Tahliye Tatbikatı Gerçekleştirdi
28 Şubat 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/9.sınıflar-bahçede-Kopya.jpg)
9. Sınıflar Rehberlik Dersinde
1 Mart 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/ilkokul-istiklal-marşı-1-Kopya-1200x480.jpeg)
İstiklal Marşı’mızın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri kapsamında ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 26- 27 Şubat tarihlerinde Okullar arasında İstiklal Marşı’nı etkili ve güzel okuma yarışması yapılmış ve okulumuz öğrencilerinden 4/B sınıfından Duru TURGUT 2., 6/C Sınıfından Ece ÖZCAN 2. ve 9/A Sınıfından Şehbal Sude GARİP 3. Olarak bizleri onurlandırmışlardır . Göstermiş oldukları başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutluyor, onlarla gurur duyuyoruz iyi ki bizim öğrencilerimizsiniz.