![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/cumhuriyet-yolunda-11.png)
Cumhuriyet Yolunda… Türk Eğitim Derneği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Yayını
29 Ekim 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/KOŞARAK-UMUT-OL.jpg)
Koşarak Umut Ol!
30 Ekim 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/29-Ekim-ilçe-ödül-töreni-1-1200x480.jpeg)
İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 29 Ekim konulu resim yarışmasında 3/A sınıfından öğrencimiz Sebile Nil ATMAN İlçe 1. si olmuştur. 11/A sınıfı öğrencimiz İnci Su BAYBEK de Cumhuriyet ve Milli İrade konulu kompozisyon yarışmasında İlçe 2. si olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.