![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/ozgur-ozgulgun-1.jpeg)
Söyleşi İçin Yazarlarımız Aydoğan YAVAŞLI ve Özgür ÖZGÜLGÜN’e Çok Teşekkür Ediyoruz…
31 Mart 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-31-at-10.33.08.jpeg)
TED Ege Koleji Küçük Erkek Tenis Takımımız Aydın il 4.sü olmuştur.
31 Mart 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/Canakkale-Ruhunu-Ve-Sehitlerimize-Duyulan-Sonsuz-Saygiyi-Ictenlikle-Ele-Alan-Ogrencimiz-Durmushan-OZER-2.-Olmustur-1-1080x480.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” nedeniyle düzenlenen mektup yazma yarışmasında 11-C sınıfı öğrencilerimizden Durmuşhan Özer 2.olmuştur. Çanakkale ruhunu ve şehitlerimize duyulan sonsuz saygıyı içtenlikle dile getiren öğrencimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.