![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/WhatsApp-Image-2024-03-29-at-3.13.57-PM-150x150.jpeg)
Başarılı Yazar Kayahan DEMİR Öğrencilerimizle Buluştu
29 Mart 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/m1-150x150.jpg)
4. Sınıf Öğrencilerimiz Prof. Dr. Aziz SANCAR Matematik ve Bilim Parkında…
4 Nisan 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/Adsiz-1138x480.png)
TED Ege Koleji ana sınıfı öğrencilerimiz ve velilerimizle ailem okulumda etkinliklerimize bir yenisini daha ekledik. Okulumuz kapalı spor salonunda gerçekleştirlen etkinlikle öğrencilerimiz anne/babaları ile hazırlanan istasyondaki etkinlikleri tamamladılar. Bu güzel günden geriye bu keyifli kareler kaldı… Katılım gösteren tüm velilerimize, etkinliğimizde emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.