![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/TED-Ege-Koleji-Yıldız-Erkek-Basketbol-Takımı-ŞAMPİYON....jpg)
Yıldız Erkek Basketbol Takımımız Aydın İl ŞAMPİYONU!
14 Ocak 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Image-2020-01-13-at-10.29.25.jpeg)
Our 9 th graders are debating about “Should the government abolish death penalty or not?
14 Ocak 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/a-675x480.jpeg)
13 Ocak Pazartesi günü 7.8.Sınıf velilerimize yönelik olarak hazırladığımız Anne-Baba Eğitimimizi gerçekleştirdik. Gelişim Dönemi özellikleri, Çocuğumuzla etkili iletişim, Başarıyı Destekleyen Aile Olmak konularının paylaşıldığı eğitimde; değerli konuğumuz Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Doç.Dr.Hatice AKSU, Teknoloji Bağımlılığı konusunu; gelişimsel anlamda önemli olan diğer başlıklarla bütünleştirerek sundu ve velilerimizden gelen soruları yanıtladı, kendilerine değerli katkıları için ve velilerimize katılımları için çok teşekkür ederiz.