![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/TED.jpg)
12.12.1939 Türk Eğitim Derneği
8 Ocak 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/TED-Ege-Koleji-Genç-Erkek-Basketbol-Takımı-İl-Üçüncüsü....jpeg)
Genç Erkek Basketbol Takımımız İl Üçüncüsü
9 Ocak 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/4.SINIF-ANNE-BABA-EĞİTİMİ-1-1024x480.jpeg)
“Çocuğun Başarısını Desteklemede Ailenin Rolü” konulu 4.sınıf anne-baba eğitimimizi 8 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirdik. Eğitimimizde, “Sorumluluk Bilinci Oluşturmada Anne-Baba Tutumlarının Etkisi, Çalışma Sistemi ve Planlama Becerisini Destekleme, Kaygı ile Baş etmede Aile Tutumlarının Rolü” konuları, terapötik kartlarla oynanan bir oyun eşliğinde paylaşılmıştır. Değerli velilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.