![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/1-TED-Ege-Koleji-Ana-Sinifi-Ogrencileri-Nostalji-Gununde-Buyukanne-ve-Buyukbabalariyla-Bir-Araya-Geldi.jpg)
TED Ege Koleji Ana Sınıfı Öğrencileri, Nostalji Günü’nde Büyükanne ve Büyükbabalarıyla Bir Araya Geldi
4 Haziran 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/Aydin-Buyuksehir-Belediyesi-19-Mayis-Konulu-Siir-Yarismasinda-Ogrencimiz-Il-1.si-Olmustur-1.jpg)
Aydın Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Konulu Şiir Yarışmasında Öğrencimiz İl 1.si Olmuştur
7 Haziran 20223. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz “Değerler Eğitimi” ‘Özgüven’ konusu içinde yer alan “Yumurtamı Kırmam” etkinliğinin sertifika töreni yapıldı. Öğrencilerimizi katılımlarından dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.