![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/TTF-Tarafindan-Duzenlenen-Tenis-Turnuvasinda-Ogrencilerimizden-Basari.jpg)
TTF Tarafından Düzenlenen Tenis Turnuvasında Öğrencilerimizden Başarı!
12 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/BioTEDGrubumuz-Biyologlar-Gununde-Aydin-Adnan-Menderes-Universitesine-Bilim-Gezisi-Duzenledi-1.jpg)
BioTEDGrubumuz Biyologlar Gününde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’ne Bilim Gezisi Düzenledi
13 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-11-at-10.42.38-1-900x480.jpeg)
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 08-09 Nisan 2023 tarihlerinde Aydın GSİM SKS Salonu’nda yapıldı. 4 farklı kategoride düzenlenen müsabaka 5 tur üzerinden yapılmıştır. 12 yaş altı kategorisinde mücadele eden okulumuz öğrencisi Yavuz Zengin turnuvayı 2. Sırada tamamlayarak madalya kazanmış yine 8 yaş altı kategorisinde mücadele eden Nihal Zade Türkel kendi kategorisinde bayanlar sıralamasında 1. sırada turnuvayı tamamlamıştır. Sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.