![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/cimmastik-haberi-2.jpeg)
Öğrencimiz Melina Alp, Ritmik Cimmastik Müsabakalarında İl 2.si Olmuştur!
6 Mayıs 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/KOLAJ1-1.jpg)
5. Sınıflarımızın İzmir Doğal Yaşam Parkı Gezisi
11 Mayıs 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/Camlik-Gezisi-1--1200x480.jpg)
Okulumuz 2. Sınıfları 5 Mayıs 2023 tarihinde Çamlık Tren Müzesi , Maket Köy, ve Efes Müzesini gezdiler. Taşıtların tarihi gelişimi, geçmişteki köy yaşantısı, o dönemdeki meslekler ile ilgili bilgi sahibi oldular ve yöremizdeki tarihi uygarlıkları ile eserlerini yakından görüp incelediler.
Eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşadılar.