![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/ormanmüd.-ekotim-1-Kopya.jpeg)
Orman Timi Öğrencilerimiz Aydın Orman Fidanlığın’da
4 Nisan 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/22.fizzy-Kopya.png)
TED Ege Koleji Rock orkestrası bu sene 22. Düzenlenen Fizy liseler arası müzik yarışmasında
7 Nisan 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/1.sınıf-kütüphane-ve-ptt-gezisi-1-Kopya.jpg)
1.Sınıf öğrencilerimiz “Kütüphaneler Haftası ” kapsamında Aydın Çocuk Kütüphanesi’ ne giderek hem kütüphane kuralları ve kullanımı hakkında bilgi edindiler hem de okumanın tadını çıkardılar. Ardından Aydın PTT ‘ giden öğrencilerimiz kendi yazdıkları mektuplarını postalayarak iletişimde mektubun yerini de yaşayarak öğrenmiş oldular.