![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/1-1.jpeg)
3. Sınıf Öğrencilerimiz Eğitim Gezisinde
20 Ocak 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/Disiplerarasi-Calismalarla-Ogrencilerimiz-Eglenerek-Ogreniyorlar.png)
Disiplerarası Çalışmalarla Öğrencilerimiz Eğlenerek Öğreniyorlar!
20 Ocak 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/Alfabemi-bitirdim-frame-at--1200x480.jpg)
Okulumuz 1.sınıf öğrencileri okuma – yazmanın en önemli parçası olan harflerin öğrenimini tamamladılar. Büyük bir azim ve sabırla bu süreci tamamlayan 1.sınıf öğrencilerimizle , bu anlamlı sürecin bitişini “Alfabeyi Bitirdik!” partisi ile sonlandırdık. Hafızalarında güzel bir anı yaratmak amacıyla , okulumuz spor salonunda “Alfabeyi Bitirdik!” partisini gerçekleştirdik. İngilizce ve Türkçe şarkılar eşliğinde danslar edilerek başlanan partide , geleneksel çocuk oyunlari oynanıp , pasta kesimi yapıldı.
Öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi kutluyor, daha nice başarı dolu günler diliyoruz..