![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/Dogamiz-Aglamasin-Konulu-Siir-Oyku-ve-Resim-Yaris.png)
“Doğamız Ağlamasın” Konulu Şiir, Öykü ve Resim Yarışmasında Öğrencilerimizden İkincilik
16 Haziran 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/Sinavda-Basarilar.png)
YKS’ye Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar Dileriz
16 Haziran 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/kolaj-1-1200x480.jpg)
Okulumuz 1. sınıfları Aydın Çocuk ve Gençlik Kütüphanesini ziyaret ederek kütüphane kuralları hakkında bilgi edindiler. Kitapları da inceleyen öğrencilerimiz çocuklara özel tasarlanmış kütüphanede kitap okuma fırsatı buldular.