LOGO
TED EGE KOLEJİ
Hayat Boyu Öğrenme Şenliği TED Ege Koleji Nefesli Bandosu İle Coşkuyla Başladı
 
 
HAYAT BOYU ÖĞRENME ŞENLİĞİ TED EGE KOLEJİ NEFESLİ BANDOSU İLE COŞKUYLA BAŞLADI
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğrenme şenlikleri Aydın’da yapıldı. Aydın genelinde 17 Halk Eğitimi Merkezi 42 Meslek Lisesi, 10 Mesleki Eğitim Merkezi olmak üzere toplam 69 kurumun 3 bin 500 öğrenci ve kursiyerin görev aldı. 'Hem eğlen hem öğren' mantalitesi ile başlayan şenlik her yaş ve kesimden insanların bilgi, beceri ve yeterliliklerini geliştirmek, öğrenmeye ilgi ve erişimlerini arttırmak hedefiyle düzenlenmiş olup yoğun ilgi görmüştür.
TED Ege Koleji Nefesli bandosunun saygı duruşu ve istiklal marşını çalmasıyla şenlik başladı. Ardından TED Ege Koleji Nefesli bandosu Kolej marşı, Onuncu yıl marşı, Gençlik marşı, İzmir marşı çalarak şenliğe katılanların büyük beğenisini topladı. TED Ege Koleji Nefesli bandosu Aydın Valiliği Tören Bandosu olarak göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.

  • Hayat Boyu Öğrenme Şenliği Bando 2017-2018 (4).jpeg..
  • Hayat Boyu Öğrenme Şenliği Bando 2017-2018 (2).jpeg..
  • Hayat Boyu Öğrenme Şenliği Bando 2017-2018 (3).jpeg..
  • Hayat Boyu Öğrenme Şenliği Bando 2017-2018 (1).jpeg..
 
ATATÜRK KÖŞESİ
 
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
BAĞLANTILAR
ted   ted
     
tedu
 
     
tedmem
  ted_mesale
     
OBS
  K12NET
     
 
     
 
 
 
 
 
 
TED Ege Koleji © 2015 | Gizlilik Politikası
TED EGE KOLEJİ
İstiklal Mahallesi Şehit Asteğmen Süleyman Çamlıca Bulvarı No: 5 Beygürü Mevki İNCİRLİOVA, AYDIN • tedegekoleji@tedegekoleji.k12.tr